Ako sa zapojiť ako dobrovoľník?

S čím nám vieš pomôcť?

V rámci organizácie projektu Učíme s Hardvérom a konferencie PyCon (so sekciou EduTrack) je práce ozaj neúrekom. Mnohé úlohy sa vôbec netýkajú hardvéru či softvéru - napr. organizácia školení, komunikácia so školami, atď. Preto sa neobávaj, že nemáš dostatočné zručnosti, každý vie prispieť :-)

Ambasádor projektu Učíme s Hardvérom

Cieľom projektu je dostať na školy zaujímavejšie spôsoby výučby - doslova "hračky", a na to je potrebné do procesu zapojiť učiteľov a vedenie základných a stredných škôl. Pravidlo "raz vidieť je lepšie, ako sto krát počuť" platí u hardvéru dvojnásobne, a tak hľadáme ambasádorov projektu, ktorí by hardvér predstavili na školách, na ktoré nemáme sami kapacitu zavítať. Ambasádorom sa môže stať napr. študent informatiky či programátor, ktorý si nájde chvíľu čas zájsť na (nie len) svoju záklanú alebo strednú školu. Dobrovoľníci z regiónov sú obzvlášť vítaní. Viac info o zaškolení dostaneš po vyplnení formuláru.

Krok číslo 1: Vyplnenie formuláru

Vyplnením krátkeho formuláru sa o Tebe dozvieme a budeme lepšie vedieť, s akými úlohami by si nám vedel pomôcť.

Krok číslo 2: Kontaktovanie

Po vyplnení formuláru Ťa kontaktujeme. Ak máš špecifickú otázku či návrh na spoluprácu, neváhaj nám poslať mail či zavolať (kontaktné údaje nájdeš na konci stránky).


Alebo môzeš otvoriť formulár v novom okne